English version   

TYGRYSKI

Studenckie Koło Naukowe TYGRYSKI działa przy Centrum Badawczym Transformacji, Integracji i Globalizacji TIGER.

Studenci z Koła Naukowego mają możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności organizacyjnych poprzez udział w pracach Centrum Badawczego TIGER.

Aktywność Koła Naukowego TYGRYSKI nie ogranicza się tylko do współdziałania z TIGERem, TYGRYSKI podejmują także cały szereg samodzielnych inicjatyw (konferencje, seminaria, odczyty), których celem jest pogłębianie wiedzy o funkcjonowaniu współczesnej gospodarki.

Zapraszamy do współpracy !!!


Prezes SKN TYGRYSKI

Michał Ftouni, e-mail:32229@kozminski.edu.plMaj 10, 2016, godz. 16:00, sala B-17
W ślad za opublikowaniem przez profesora Andrzeja K. Koźmińskiego książki pt. "Wyobraźnia Ekonomiczna”, Centrum Badawcze TIGER oraz Studenckie Koło Naukowe "Tygryski" zapraszają na wspólne seminarium pod tym samym tytułem. Spotkanie z udziałem prof. Koźmińskiego jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych tym prowokującym tematem.

gosc

Kwiecień 13, 2015, godz. 16:00, sala B-17
„Dyplomacja - czyli seks w polityce zagranicznej. Jak dostać to, czego chcemy, nadmiernie nie prosząc i nie naciskając?” to tytuł kolejnego seminarium organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe "Tygryski". Naszym gościem będzie Witold Jurasz - prezes Ośrodka Analiz Strategicznych, doświadczony dyplomata

dyplomacja