English version   

TYGRYSKI

Studenckie Koło Naukowe TYGRYSKI działa przy Centrum Badawczym Transformacji, Integracji i Globalizacji TIGER.

Studenci z Koła Naukowego mają możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności organizacyjnych poprzez udział w pracach Centrum Badawczego TIGER.

Aktywność Koła Naukowego TYGRYSKI nie ogranicza się tylko do współdziałania z TIGERem, TYGRYSKI podejmują także cały szereg samodzielnych inicjatyw (konferencje, seminaria, odczyty), których celem jest pogłębianie wiedzy o funkcjonowaniu współczesnej gospodarki.

Zapraszamy do współpracy !!!


Prezes SKN TYGRYSKI

Michał Ftouni, e-mail:32229@kozminski.edu.pl


Krzysztof Pasierbek

Student II roku Finansów i Rachunkowości oraz I roku Prawa. Przewodniczący koła naukowego Tygryski. Interesuję się ekonomią, finansami, prawem oraz szeroko pojętymi naukami społecznymi i problemami dotykającymi współczesne społeczeństwa. Z zainteresowań pozauczelnianych uwielbiam czytać, uprawiać sport oraz dyskutować.


Adam JanickiStudent zarządzania, wiceprzewodniczący Tygrysķów, w wolnych chwilach Barista, pasjonat polityki i twórca programu o geopolityce na YT.


Marcin Dmowski


Student II roku kierunku Finanse i Rachunkowość, członek zarządu koła naukowego Tygryski. Interesuję się ekonomią oraz rozwijającym się na całym świecie rynkiem e-sportu, który śledzę na biężąco.


Paulina Pękalska

studentka III roku ekonomii w Akademii Leona Koźmińskiego, członek zarządu koła naukowego Tygryski. Obecnie pracuje w Ministerstwie Rozwoju w wydziale Innowacji Społecznych Europejskiego Departamentu Funduszu Społecznego. Zainteresowania: ekonomia rozwoju, gospodarka regionalna, wpływ zmian klimatu na gospodarkę.


Maj 10, 2016, godz. 16:00, sala B-17
W ślad za opublikowaniem przez profesora Andrzeja K. Koźmińskiego książki pt. "Wyobraźnia Ekonomiczna”, Centrum Badawcze TIGER oraz Studenckie Koło Naukowe "Tygryski" zapraszają na wspólne seminarium pod tym samym tytułem. Spotkanie z udziałem prof. Koźmińskiego jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych tym prowokującym tematem.

gosc

Kwiecień 13, 2015, godz. 16:00, sala B-17
„Dyplomacja - czyli seks w polityce zagranicznej. Jak dostać to, czego chcemy, nadmiernie nie prosząc i nie naciskając?” to tytuł kolejnego seminarium organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe "Tygryski". Naszym gościem będzie Witold Jurasz - prezes Ośrodka Analiz Strategicznych, doświadczony dyplomata

dyplomacja