English version   

TYGRYSKI

Studenckie Koło Naukowe TYGRYSKI działa przy Centrum Badawczym Transformacji, Integracji i Globalizacji TIGER.

Studenci z Koła Naukowego mają możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności organizacyjnych poprzez udział w pracach Centrum Badawczego TIGER.

Aktywność Koła Naukowego TYGRYSKI nie ogranicza się tylko do współdziałania z TIGERem, TYGRYSKI podejmują także cały szereg samodzielnych inicjatyw (konferencje, seminaria, odczyty), których celem jest pogłębianie wiedzy o funkcjonowaniu współczesnej gospodarki.

Zapraszamy do współpracy !!!


Prezes SKN TYGRYSKI

Michał Ftouni, e-mail:32229@kozminski.edu.pl


Krzysztof Pasierbek

Student II roku Finansów i Rachunkowości oraz I roku Prawa. Przewodniczący koła naukowego Tygryski. Interesuję się ekonomią, finansami, prawem oraz szeroko pojętymi naukami społecznymi i problemami dotykającymi współczesne społeczeństwa. Z zainteresowań pozauczelnianych uwielbiam czytać, uprawiać sport oraz dyskutować.


Adam JanickiStudent zarządzania, wiceprzewodniczący Tygrysķów, w wolnych chwilach Barista, pasjonat polityki i twórca programu o geopolityce na YT.


Marcin Dmowski


Student II roku kierunku Finanse i Rachunkowość, członek zarządu koła naukowego Tygryski. Interesuję się ekonomią oraz rozwijającym się na całym świecie rynkiem e-sportu, który śledzę na biężąco.


Paulina Pękalska

studentka III roku ekonomii w Akademii Leona Koźmińskiego, członek zarządu koła naukowego Tygryski. Obecnie pracuje w Ministerstwie Rozwoju w wydziale Innowacji Społecznych Europejskiego Departamentu Funduszu Społecznego. Zainteresowania: ekonomia rozwoju, gospodarka regionalna, wpływ zmian klimatu na gospodarkę.

Grudzień 18, 2018, godz. 16:45
Członek zarządu SKN Tygryski, Bartosz Zapora, wygłasza wykład pt. „Czy możemy zatrzymać zmiany klimatu?” w ramach cyklu Tea&Tiger organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Tygryski na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.


Grudzień 4, 2018, godz. 16:45
Stały słuchacz SKN Tygryski, Paweł Cieślak, wygłasza wykład pt. „Czy NATO jest gotowe na wojnę?” w ramach cyklu Tea&Tiger organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Tygryski na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.


Listopad 27, 2018, godz. 16:45
Wiceprzewodniczący zarządu SKN Tygryski, Adam Janicki, wygłasza wykład pt. „Stan wojenny na Ukrainie” w ramach cyklu Tea&Tiger organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Tygryski na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
 

Listopad 20, 2018, godz. 16:45
Przewodniczący zarządu SKN Tygryski, Krzysztof Pasierbek, wygłasza wykład pt. „Czy możemy liczyć na ONZ?” w ramach cyklu Tea&Tiger organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Tygryski na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
 

Listopad 6, 2018, godz. 16:45
Wiceprzewodniczący zarządu SKN Tygryski, Adam Janicki, wygłasza wykład pt. „Chiny, USA, a przyszłość świata” w ramach cyklu Tea&Tiger organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Tygryski na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
 

Październik 23, 2018, godz. 16:45
Członkini zarządu SKN Tygryski, Kamila Rutkowska, wygłasza wykład pt. „To co z tymi wyborami? – Omówienie wyborów samorządowych” w ramach cyklu Tea&Tiger organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Tygryski na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
 

Maj 16, 2018, godz. 14:30
Stały słuchacz SKN Tygryski, Paweł Cieślak, wygłasza wykład pt. „Dobra zmiana w wojsku – polityka a obronność państwa” w ramach cyklu Tea&Tiger organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Tygryski na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.


Kwiecień 25, 2018, godz. 14:30
Członkini zarządu SKN Tygryski, Paulina Pękalska, wygłasza wykład pt. „Przyczajony trygrysek – ukryty dług” w ramach cyklu Tea&Tiger organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Tygryski na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.


Kwiecień 18, 2018, godz. 14:00
Wiceprzewodniczący zarządu SKN Tygryski, Adam Janicki, wygłasza wykład pt. „Czy ten pasek może kłamać? – o środkach masowego przekazu” w ramach cyklu Tea&Tiger organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Tygryski na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.


Kwiecień 11, 2018, godz. 16:00
Przewodniczący zarządu SKN Tygryski, Krzysztof Pasierbek, wygłasza wykład pt. „Na co można wydać 180 milionów – Senat w Polsce” w ramach cyklu Tea&Tiger organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Tygryski na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

 
Kwiecień 4, 2018, godz. 14:00
Stały słuchacz SKN Tygryski, Bartosz Zapora, wygłasza wykład pt. „Niskie bezrobocie a wzrost automatyzacji – analiza rynku pracy” w ramach cyklu Tea&Tiger organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Tygryski na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

 
Marzec 28, 2018, godz. 16:30
Stały słuchacz SKN Tygryski, Kamila Rutkowska, wygłasza wykłąd pt. „Strefa Euro a sprawa Polska” w ramach cyklu Tea&Tiger organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Tygryski na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.


Marzec 21, 2018, godz. 14:30
Członek zarządu SKN Tygryski, Marcin Dmowski, wygłasza wykład pt. „Rok Trumpa za sterami USA – analiza dotychczasowej prezydentury” w ramach cyklu Tea&Tiger organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Tygryski na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.


Marzec 14, 2018, godz. 14:00
Przewodniczący zarządu SKN Tygryski, Krzysztof Pasierbek, wygłasza wykład pt. „Kiedyś było lepiej – o mentalności Polaków” w ramach cyklu Tea&Tiger organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Tygryski na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
 

Marzec 7, 2018, godz. 14:00
Członkini zarządu SKN Tygryski, Paulina Pękalska, wygłasza wykład pt. „Ekonomia polityczna dobrej zmiany. Polityka fiskalna PiSu” w ramach cyklu Tea&Tiger organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Tygryski na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.


Luty 28, 2018, godz. 14:00
Wiceprzewodniczący zarządu SKN Tygryski, Adam Janicki, wygłasza wykład pt. „W czasie kryzysu nie udawaj Greka” w ramach cyklu Tea&Tiger organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Tygryski na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.


Maj 10, 2016, godz. 16:00, sala B-17

W ślad za opublikowaniem przez profesora Andrzeja K. Koźmińskiego książki pt. "Wyobraźnia Ekonomiczna”, Centrum Badawcze TIGER oraz Studenckie Koło Naukowe "Tygryski" zapraszają na wspólne seminarium pod tym samym tytułem. Spotkanie z udziałem prof. Koźmińskiego jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych tym prowokującym tematem.

gosc

Kwiecień 13, 2015, godz. 16:00, sala B-17
„Dyplomacja - czyli seks w polityce zagranicznej. Jak dostać to, czego chcemy, nadmiernie nie prosząc i nie naciskając?” to tytuł kolejnego seminarium organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe "Tygryski". Naszym gościem będzie Witold Jurasz - prezes Ośrodka Analiz Strategicznych, doświadczony dyplomata

dyplomacja